Your browser does not support JavaScript!

Nasza firma powstała w listopadzie 2005 roku. Początkowo świadczyła jedynie usługi doradcze związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Od 2007 roku działa stacjonarna hurtownia elektryczna. Nawiązaliśmy owocne kontakty z dostawcami, co pozwoliło nam na sprzedaż akcesoriów elektrycznych w atrakcyjnych cenach. Naszymi głównymi odbiorcami są instalatorzy-elektrycy, a także liczne lokalne firmy. Ofertę naszą kierujemy również do klientów indywidualnych, którym zapewniamy zarówno szeroką gamę produktów, jak i konkurencyjne ceny.

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć pole działania na teren całej Polski, stąd otwarcie sklepu internetowego DOMOWO24.PL. Sklep zapewnia szybką realizację zarówno zamówień jak i płatności. W naszej ofercie posiadamy obecnie produkty firmy ORNO takie jak: dzwonki, czujniki ruchu, domofony, programatory, liczniki energii itd.

Drugą grupa towarów w DOMOWO24 są akcesoria dachowe. Kooperacja z producentem osprzętu dachowego pozwoliła nam na poszerzenie naszego asortymentu o ławy kominiarskie oraz płotki przeciwśniegowe wraz z mocowaniem do różnych pokryć dachowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY NA NASZYM PORTALU!!!

GWARANTUJEMY ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW!!!